Головний тренер ЛНЗ Олег Дулуб покинув черкаський клуб. Таку заяву зробили самі "фіолетові". Повідомляють Футбольні трансфери
– Олеже Анатолійовичу, ЛНЗ оголосив про припинення співпраці з вами і вашим помічником Олександром Грановським. Не домовилися про продовження чи була інша причина? – Краще нехай клуб спочатку дасть коментар. Сам про все дізнаюся з джерел.
– Тобто вам не повідомили особисто про непродовження угоди? – Там трошки інша історія, нехай спочатку клуб дасть коментар, а потім уже я. Так буде правильно. У мене був контракт із ЛНЗ до 30 червня, - заявив Дулуб.
0 коментарів