Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк похвалив вінгера "Челсі" Михайла Мудрика. Повідомляють Футбольні трансфери
Добре, кого тоді вважаєте найкращим українським гравцем прямо зараз?
"Для мене – це Мудрик. Мені подобається його божевільна швидкість. Він летить, як гвинтокрил. Якщо Мудрик вже несеться, то щоб його зупинити треба тільки ногу ламати або труси і футболку рвати чи за кучері впіймати, бо його неможливо наздогнати. Раніше у «Шахтарі» таким був Тайсон. Мені такі гравці подобаються", - сказав Поворознюк.
0 коментарів