"Питаннями трансферів займаються наш генеральний директор Володимир Баєнко, головний тренер і скаутський відділ. Можу підтвердити слова Баєнка, що "Кривбас" веде перемовини з п’ятьма-шістьма новачками.
Також є предметний інтерес з боку інших клубів до наших футболістів. Диму без вогню, як-то кажуть, не буває. «Кривбас» показав чудовий результат у цьому сезоні УПЛ, тому цілком нормально, що на наших гравців є попит. Ми не боїмося розставатися із гравцями в межах розумного. Продаж і покупка футболістів показує, що клуб здоровий і він функціонує. Тримати когось силоміць – це шлях в нікуди. Коли ми продали Капіча, то всі кричали, що «Кривбасу» хана і буде біда». Але ми підписали Іліча, Бізіману та інших і посіли третє місце в УПЛ. Трансфери – це нормальний робочий процес, хтось приходить, хтось йде", - сказав Гагарін.
0 коментарів