"Динамо" має потужну академію. Принаймні так його позиціонує. У принципі вони роблять великий акцент на її роботі. Звичайно, та ситуація, яка утворилася зараз... Минулого літа я говорив, що я маю інформацію про те, що керівництво "Динамо" не має достатніх фінансових потужностей для здійснення серйозної трансферної діяльності із запрошенням сильних легіонерів. Тому робитимуть ставку на свою молодь. Час показав, що виявилося правдою. "Динамо" нікого не придбало. Не знаю, у чому причина. Можливо, не там шукають, може, знаходять не тих чи домовляються не так.
За останні п'ять років добрі трансфери "Динамо" можна перерахувати на пальцях однієї руки. Караваєв, Кабаєв, повернення Ярмоленка. Усі з нашого чемпіонату. Жодного іноземця. Це просто до речі. На мою думку, краще довіряти своїм вихованцям, ніж набирати шлак. Футболістів сумнівної якості, які приїжджають заради заробітку та не здатні посилити команду. Тобто, якщо вибирати між Перрісом чи Волошиним, я виберу Волошина. Він не поступається як", - сказав Вацко.
0 коментарів