![2287_maksimovvv.jpeg (25.92 Kb)](http://footballtransfer.com.ua/uploads/images/aaa/2287_maksimovvv.jpeg)
Головний тренер "Дніпра-1"
Юрій Максимов каже, що майбутнє клубу поки не визначене. Повідомляють
Футбольні трансфери "Всіх вболівальників цікавить, що буде з командою наступного сезону. Дуже багато інформації, що гравці підуть. Ви як головний тренер володієте інформацією?– Як вам сказати… Ще в зимовий період володіли інформацією, що є якісь питання. Ви ж розумієте, що команда залежить від однієї людини.
До останнього моменту ще не знаємо, що буде. Десь уже відсотків 70 хлопців домовилися з іншими командами, вже попідписували контракти.
У лютому зібралися всі хлопці та сказали, що разом дограємо чемпіонат. Вже всі все розуміли. Так що ми домовилися, що разом дограємо чемпіонат, а потім уже буде… Що потім буде, що потім.
Слово "дограємо" – ви ж розумієте. Хтось боїться травму отримати, у когось футболка «Дніпра-1», а під нею – інша футболка", - сказав Максимов.
Сайт
Footballtransfer, оперативні новини про
футбольні трансфери!
0 коментарів