Журналіст Ігор Циганик каже, що трансферна кампанія "Динамо" дуже залежить від Ліги чемпіонів. Повідомляють Футбольні трансфери
"Тут питання. Тут складна ситуація. Коли ти потрапляєш в Лігу чемпіонів, ти маєш можливість розраховувати на певний бюджет. Тоді ти можеш виділити певні гроші і витрачати їх, а зараз потрібно потрапити в Лігу чемпіонів. Тут палка з двома кінцями, щоб потрапити в ЛЧ треба купляти футболістів, але ти можеш потратитись і не потрапити, тоді в тебе будуть борги.
Через це боротьба за фіксовану суму, щоб отримати ці гроші, вона просто неймовірна в українському футболі. Я мрію про час, коли ми не будемо мати прямої путівки. Тоді люди будуть думати, чи варто їм стимулювати, витрачати гроші на арбітрів, якщо в них не гарантовано, що попереду є ця сума. І це стабілізує український футбол. Я не впевнений, що керіництво "Динамо" готове витратити великі гроші, щоб купити великих футболістів", - зазначив Циганик в авторській програмі.
0 коментарів