Вже екс-захисник "Минаю" Дмитро Нємчанінов розповів про зміни на тренерському містку ужгородського клубу. Повідомляють Футбольні трансфери
Як відставку Шарана сприйняли в команді?
– Такі чутки у кулуарах ходили ще до матчу з «Колосом». Але це футбол. Не було результату і керівництво вирішило щось змінити, влити в команду нову кров. Проте по факту вийшло, що змінили тренера на одну гру. Можна було це зробити вже під час зимового міжсезоння.
Ми попрацювали з Любеновичем два тижні. Желько також хоче зберегти колектив в УПЛ та розслабити футболістів. Подивимось, як воно буде.
– Любеновича більше знають, як футболіста. Розкажіть, що він за тренер?
– Коли Желько грав з нами в квадрат, то було видно, що свої футбольні навички він не розгубив. Як тренер, Любенович хоче грати у більш сучасний футбол: гра заточена вперед, короткі передачі, вихід із оборони в атаку через пас, а не вибивати м’яч", - сказав Нємчанінов.
0 коментарів