Наставник "Минаю" Желько Любеновіч поділився першими враженнями від роботи з ужгородською командою. Повідомляють Футбольні трансфери
Яким ви побачили "Минай"? Що це за команда для Вас особисто?
– Звичайно, моє перше знайомство з командою відбулось через YouTube, де я переглядав матчі команди в УПЛ. Але коли побачив хлопців особисто, переконався, що це гарна команда й у цих футболістів є талант та данні, щоб продовжувати прогресувати та ставати краще. У "Миная" точно є майбутнє.
– Які висновки зробили для себе за результатом двостороннього матчу?
– Двосторонка допомогла сформувати повну картину. Раніше, зрозуміло, її не було. Тепер мені буде набагато легше готувати команду до гри 15-го туру проти Кривбасу в суботу", - сказав Любеновіч.
0 коментарів