В.о. спортивного директора "Вереса" Юрій Габовда розповів про своє призначення. Повідомляють Футбольні трансфери
Юрію, наскільки призначення на посаду спортивного директора клубу – важливий у плані подальшого особистого розвитку крок?
– Я розумію, в який скрутний період для команди я приймаю цей новий виклик. Але завжди існує два шляхи: ти або ховаєшся і тікаєш від проблеми, або всіма силами берешся за справу, щоб допомогти клубу в непростий час. Я не зміг відмовити президенту клубу, коли він мені зателефонував з цією пропозицією. Це новий та важливий досвід для мене.
– Як збираєтеся поєднувати дві посади? Чи не вплине це на якість виконання обов'язків?
– По суті, це одна й та ж посада. В академії, я вважаю, ми гарно налагодили процеси. Все працює, все рухається вперед. Зараз важливо контролювати роботу. В мене також є надійна опора в цьому плані. Це Олег Миколайович Шандрук. Ми 24/7 разом в контакті і стараємося все професійно розвивати", - сказав Габовда.
0 коментарів