Воротар "Миная" Олександр Бандура поділився планами після завершення кар'єри. Повідомляють Футбольні трансфери
"Я себе шукаю. Пробую тренувати дітей, пробую себе в інших професіях. Зараз набираю хлопців у невеликі групи. Одного року 3-4 дитини. Іншого року - приблизно стільки ж.
Чисто воротарські тренування. Як правильно м’яч ловити, як нижній м’яч відбивати, як технічно на виході грати.
Спробувати себе футбольним коментатором? Чому б ні. Треба, аби зійшлись зірки (сміється). Якби хтось дав можливість, я б спробував", - сказав Бандура в ефірі "Конотоп Сіті".
0 коментарів