Генеральний директор "Металіста 1925" Ярослав Вдовенко розповів про можливе підсилення харківського клубу. Повідомляють Футбольні трансфери
Щодо трансферів, хто прийде, чи є вже якась конкретика?
- Ми, як хороший купець, весь товар на стіл одразу не викладаємо. А Харків - це купецьке місто. Ми не поспішаємо. Ні з трансферами, ні з оголошеннями гучними. Все побачимо, все покажемо. Хочемо, щоб було яскраво, красиво і несподівано. Елемент несподіванки додати в роботу свою. Ми розраховуємо підписати п'ять-шість гравців на наші проблемні позиції. Це напад та захист, - сказав Вдовенко.
0 коментарів