Ролики та спорт. Пояснення від Roliki-extrim.com.ua

Статті    Джерело: ftr.com.ua

Чому ролики вважаються універсальним видом спорту?

Ролики Rollerblade катання

Перш за все, давайте роздивимось тіло людини. В тілі присутні близько 640 м'язів. Для того, щоб нам зробити один крок, застосовується 200 з них. Навіть коли ми посміхаємось, працюють до 53 лицьових м’язів. А при катанні на роликових ковзанах застосовуються майже всі м’язи нашого тіла! Це все включає відштовхування ногами, активну роботу рук для підтримання балансу, весь час напружувати спину, тим самим укріплюючи її, ну і тримати м’язи пресу у тонусі весь час. У цей час також йде активна робота вашого внутрішнього організму. Серцево-судинна система починає активно працювати, що в свою чергу запобігає утворенню тромбів, укріплюється вестибулярний апарат, та підвищується координація. І це ще не враховуючи емоціональну насолоду від катання на роликах. Особливо максимальне задоволення можна отримати після важких буднів, коли просто хочеться спокійно проїхатись ввечері по парку, щоб теплий вітер линув у лице, і, повернувшись з вдалої поїздки прийняти теплий душ. Дорослим роликові ковзани допомагають підтримувати тіло в тонусі, та ставати більш витривалими і стрункими. А діти в цей час можуть витратити весь свій нестримний запал, щоб дати спокій батькам увечері. Навіть вченими доказано, що ролики вважаються кращою заміною бігу при кардіо навантаженнях.

Чому Roliki Extrim – найкращий магазин роликових ковзанів в Україні?

Наш магазин https://roliki-extrim.com.ua/ua/ пропонує Вам купити найкращі ролики в Україні для себе та ваших дітей. Роликові ковзани стануть неймовірним подарунком вашій коханій людині, або дитині. Не сумнівайтесь, що даний вид спорту безпечний для всієї сім’ї, і неймовірно корисний для фізичного стану організму. На сайті Ви можете ознайомитися з дитячими роликами для дівчинки, які будуть підкреслювати її витонченість та індивідуальність. Також в наявності є великий вибір роликів для хлопчиків різних кольорів на вподобаннях. При бажанні, якщо Ваша дитина бажає і надалі розвиватися у даному виді спорту, можна роздивлятись розсувні ролики для дітей фріскейт стилю. Вони вже йдуть у пластиковому черевику, який краще фіксує і захищає ніжку при різних стрибках, або активному катанні. У нас Ви можете знайти дитячі ролики від 23 до 41 розміру, адже перевага дитячих роликів у тому, що всі вони розсувні. В середньому ролики для дітей розсуваються від 1,5 до 3,5 см (тобто 2-5 розміри, дивлячись який бренд). Навіть якщо ваша дитина вирішить займатись швидкісною поїздкою на роликах, в нашому асортименті без сумніву знайдуться і триколісні розсувні ролики з більшим діаметром коліс, які надають приріст швидкості майже у 20%, і без сумніву допоможуть дитині займати перші місця у змаганнях.

Якщо Ви також бажаєте більш активно та професіонально займатися роликовими ковзанами, наші консультанти з радістю допоможуть Вам у виборі дорослих роликів для фріскейту, спідскейтингу чи слалому. Як приклад, можна розглянути універсальну модель дорослих роликів: https://roliki-extrim.com.ua/ua/roliki-powerslide-next/. Ця модель дорослих роликів створена з надійного пластику, який без сумнівів буде витримувати навантаження при різних ударах чи падіннях. А алюмінієва рама витримає високі стрибки з великою вагою. Наш магазин є офіційним представником таких компаній, як Rollerblade, Fila, Powerslide, FRskates, K2, Flying Eagle, Micro. Також у нашому магазині найбільший асортимент дорослих та дитячих роликових ковзанів в Україні, тому не вагайтесь, та купляйте найкращі ролики в Україні за вигідними цінами та найвищою якістю!

РУС версия статьи:

Почему ролики считаются универсальным видом спорта?

Ролики Rollerblade катание

Прежде всего, давайте рассмотрим тело человека. В теле присутствует около 640 мышц. Для того, чтобы нам сделать один шаг, применяется 200 из них. Даже если мы улыбаемся, работают до 53 лицевых мышц. А при катании на роликовых коньках применяются почти все мышцы нашего тела! Это все включает отталкивания ногами, активную работу рук для поддержания баланса, все время напрягать спину, тем самым укреплять её, ну и держать мышцы пресса в тонусе всё время. В это время также идёт активная работа вашего внутреннего организма. Сердечно-сосудистая система начинает активно работать, что в свою очередь предотвращает образование тромбов, укрепляется вестибулярный аппарат, и повышается координация. И это ще не включая эмоциональное н наслаждение от катания на роликах. Особенно максимальное удовольствие можно получить после трудных будней, когда просто хочется спокойно проехаться вечером по парку, чтобы теплый ветер дул в лицо, и, вернувшись с удачной поездки принять теплый душ. Взрослые роликовые коньки помогают поддерживать тело в тонусе, и становиться более выносливыми и стройными. А дети в это время могут потратить весь свой безудержный пыл, чтобы оставить в покое родителей вечером. Даже учеными доказано, что ролики считаются лучшей заменой бега при кардио нагрузках.

Почему Roliki Extrim - лучший магазин роликовых коньков в Украине?

Наш магазин https://roliki-extrim.com.ua/ предлагает Вам купить лучшие ролики в Украине для себя и ваших детей. Роликовые коньки станут невероятным подарком вашему любимому человеку, или ребенку. Не сомневайтесь, данный вид спорта безопасен для всей семьи, и невероятно полезный для физического состояния организма. На сайте Вы можете ознайомитися с детскими роликами для девочки, которые будут подчеркивать ее утонченность и индивидуальность. Также в наличии имеется большой выбор роликов для мальчиков разных цветов на предпочтение. При желании, если Ваш ребенок хочет и в дальнейшем розвиваться в данном виде спорта, можно рассматривать раздвижные ролики для детей фрискейт стиля. Они уже идут в пластиковом ботинке, который лучше фиксирует и защищает ножку при разных прыжках, или активном катании. У нас Вы можете найти детские ролики от 23 до 41 размера, ведь преимущество детских роликов в том, что все они раздвижные. В среднем ролики для детей расходятся от 1,5 до 3,5 см (то есть 2-5 размеры, смотря какой бренд). Даже если ваш ребенок решит заниматься скоростной поездкой на роликах, в нашем ассортименте несомненно найдутся и трёхколёсные раздвижные ролики с большим диаметром колес, которые предоставляют прирост скорости почти в 20%, и без сомнения помогут ребенку занимать первые места в соревнованиях.

Если Вы также хотите более активно и профессионально заниматься роликовыми коньками, наши консультанты с радостью помогут Вам в выборе взрослых роликов для фрискейта, спидскейтинга или слалома. В качестве примера можно рассмотреть универсальную модель взрослых роликов: https://roliki-extrim.com.ua/roliki-powerslide-next/. Эта модель взрослых роликов созданная из надежного пластика, который без сомнений будет выдерживать нагрузки при разных ударах или падениях. А алюминиевая рама выдержит высокие прыжки с большим весом. Наш магазин является официальным представителем таких компаний, как Rollerblade, Fila, Powerslide, FRskates, K2, Flying Eagle, Micro. Также в нашем магазине большой ассортимент взрослых и детских роликовых коньков в Украине, поэтому не колебайтесь, и покупайте лучшие ролики в Украине за вигодными ценами и самым высоким качеством!


Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus0 коментарів


Останні трансферні новини

21:10, 26 Жов - "Ліверпуль" веде хавбека "Боруссії Д"
20:00, 26 Жов - "Металіст" підпише кількох новачків
19:00, 26 Жов - Агент: Повернення Тіля в "Спартак" неможливе
17:20, 26 Жов - "Ньюкасл" запланував перший топ-трансфер
16:10, 26 Жов - Офіційно. "Кремінь" звільнив головного тренера
15:10, 26 Жов - Офіційно. "Легія" отримала нового тренера
14:10, 26 Жов - "Спартак" давав 8 млн. євро за Федецького
13:10, 26 Жов - МЮ дасть Сульшеру ще один шанс
12:10, 26 Жов - Екс-гравець "Динамо" - про свій перегляд в "Ліверпулі"
11:20, 26 Жов - Екс-талант "Динамо" сказав, чому його погнали з київського клубу
10:20, 26 Жов - "Зоря" втратить ключового гравця
09:40, 26 Жов - "Дніпро-1" планує придбати захисника "Динамо"
09:00, 26 Жов - Циганик - про трансфер Довбика в "Динамо"
08:40, 26 Жов - Ярославський : "Металіст" ніколи не зникне з футбольної карти України
08:10, 26 Жов - "Мілан" хоче втримати гравця збірної Франції
07:20, 26 Жов - Шаран не захотів тренувати "Минай"
06:20, 26 Жов - "Інтер" дає хорватському хавбеку новий контракт
02:30, 26 Жов - Салах вимагає більше грошей від "Ліверпуля"
01:10, 26 Жов - Зірка "Ман Сіті" потрапив в немилість Гвардіоли
00:30, 26 Жов - "Реал" знайшов альтернативу Мбаппе
00:10, 26 Жов - Екс-гравець "Динамо" перейде в "Минай"
23:40, 25 Жов - Ярославський - про повернення Маркевича в "Металіст"
23:10, 25 Жов - "Ман Сіті" може безкоштовно взяти хавбека збірної Швейцарії
22:40, 25 Жов - "Шахтар" і "Металіст" полюють на бразильського хавбека
22:10, 25 Жов - Матч з "Динамо" може вирішити долю Кумана
21:10, 25 Жов - Екс-талант "Динамо" може повернутися в Україну
20:00, 25 Жов - Офіційно. "Вольфсбург" звільнив головного тренера
19:00, 25 Жов - Форвард збірної Італії вирішив змінити клуб
17:20, 25 Жов - Екс-лідер "Ліверпуля": Сульшер не підходить МЮ
16:10, 25 Жов - "Аталанта" "сплавить" конкурента Малиновського
15:10, 25 Жов - Чотири топ-клуби полюють на оборонця "Челсі"
14:10, 25 Жов - Марсело "нагострив" лижі в новий клуб
13:10, 25 Жов - Офіційно. "Ворскла" підсилиться українцем з-за кордону
12:10, 25 Жов - Клуб УПЛ може змінити 80% складу
11:20, 25 Жов - Наставник "Минаю" сказав, за якої умови вижене Селезньова
10:20, 25 Жов - Сульшер заговорив про відставку з МЮ
09:40, 25 Жов - Малиновський забив чудовий гол за "Аталанту" (ВІДЕО)
09:00, 25 Жов - Офіційно. Папа Гуйє став функціонером українського клубу
08:50, 25 Жов - Півзахисник збірної Колумбії стане гравцем "Челсі"
22:50, 24 Жов - "Інтер" іде на переговори з лідером "Лаціо"
21:00, 24 Жов - "Ювентус" переманює воротаря "Челсі"
20:00, 24 Жов - Іранський форваврд зацікавив "Ліон"
19:00, 24 Жов - Півзахисник "Тоттенхема" переїде в Рим
17:30, 24 Жов - Артета не продає свого форварда
16:00, 24 Жов - Брозовіча хоче перехопити іспанський гранд
15:00, 24 Жов - "Інтер Майямі" запросить зіркового форварда з Іспанії
14:00, 24 Жов - У "Металіст" їде ще один іноземець
13:30, 24 Жов - "Ювентус" побореться за нападника із Серії Б
12:30, 24 Жов - "Баварія" хоче підписати зіркового хорвата
11:30, 24 Жов - "Челсі" втрачає основного гравця
10:30, 24 Жов - Гвардіола полює за лідером "Реалу"
09:30, 24 Жов - "Вест Хем" не відпустить Райса менше, ніж за 100 млн євро
08:30, 24 Жов - Гвардіола хоче бачити гравця "Аяксу" у своїй команді
07:00, 24 Жов - Беседін розкритикував форвардів "Динамо"
00:00, 24 Жов - Вихованець "Динамо" перейшов у команду Другої ліги
22:00, 23 Жов - "Інтер Майямі" влаштовує масштабні зміни в складі
21:00, 23 Жов - Кокоріну вкажуть на вихід
20:00, 23 Жов - Бензема не буде продовжувати контракт з "Реалом"
19:00, 23 Жов - "Евертон" назвав свою ціль на трансферне вікно
18:00, 23 Жов - В АПЛ повертається топовий іспанець
17:00, 23 Жов - "Барселона" відмовляє своєму вихованцю
16:00, 23 Жов - Вінгер "Порту" привернув увагу європейських топів
15:00, 23 Жов - "Металіст" готує ще один якісний трансфер
13:50, 23 Жов - Захисник збірної Франції зацікавив "Реал"
12:50, 23 Жов - Відомий ще один претендент на місце Левандовскі в "Баварії"
11:50, 23 Жов - Салах поділився думками про свій майбутній клуб
10:50, 23 Жов - Де Дзербі шукає сильніших півзахисників
09:50, 23 Жов - ПСЖ намагається заполучити гравця збірної Англії
08:40, 23 Жов - "Челсі" заплатить "Реалу" 60 млн євро за трансфер захисника
08:10, 23 Жов - "Евертон" підпише витратного ветерана "Інтера"
07:20, 23 Жов - Італійська преса: "Аталанта" виставить росіянина за двері
06:30, 23 Жов - "Ньюкасл" віддасть 80 млн євро за хавбека "Порту"
02:30, 23 Жов - "Динамо" віддасть свого легіонера в оренду у "Шериф"
01:10, 23 Жов - "Челсі" відправить хавбека назад в "Атлетіко"
00:40, 23 Жов - "Барселона" поклала око на гравця "Ювентуса"
00:10, 23 Жов - Форвард "Наполі" - про свій трансфер у "Ньюкасл"
23:40, 22 Жов - "Ман Сіті" хоче підписати лідера "Брюгге"
23:10, 22 Жов - Абрамовіч особисто хоче підписати в "Челсі" гравця "Реалу"
22:40, 22 Жов - Циганик оцінив трансферні перспективи Луніна
22:10, 22 Жов - Мессі вимагає у ПСЖ продати ударного форварда
21:10, 22 Жов - Офіційно. Збірна Парагваю отримала нового наставника
20:00, 22 Жов - Форвард "Аяксу" обирає між "Барселоною" та "Ман Сіті"
19:00, 22 Жов - Хавбек "Манчестер Юнайтед" вирішив піти з клубу
17:20, 22 Жов - Циганик: "Динамо" не може дати Ярмоленку бажаний контракт
16:10, 22 Жов - ЗМІ: Миколенко все менше подобається італійським скаутам
15:10, 22 Жов - ЗМІ: "Динамо" мусить зробити трансфери під Луческу
14:10, 22 Жов - Провідний хавбек "Лестера" наполягає на трансфері
13:10, 22 Жов - "Ліверпуль" та "Ман Сіті" працюють над трансфером форварда збірної Сербії
12:10, 22 Жов - "Реал" викупить гравця "Тоттенхема" за 45 млн євро
11:10, 22 Жов - К'єлліні: "Ювентусу" було б краще, якби Роналду пішов раніше
10:20, 22 Жов - Форвард "Наполі" веде переговори з "Інтером"
09:40, 22 Жов - Наставник "Арсеналу" - про трансфер Ляказетта
09:00, 22 Жов - "Ньюкасл" хоче купити форварда збірної Англії
08:20, 22 Жов - "Евертон" претендує на гравця "Манчестер Юнайтед"
07:20, 22 Жов - Фаті міг покинути "Барселону" літом
22:50, 21 Жов - Сульшер розповів про майбутнє Ван де Бека
21:50, 21 Жов - Асенсіо розповів про свій майбутній клуб
20:50, 21 Жов - Маркевич на межі звільнення
19:50, 21 Жов - Фонсека переїде в багатий клуб АПЛ
18:40, 21 Жов - "Барселона" знайшла кошти на Мбаппе!+ Футбольні трансфери

Трансфери. Новини футболу зі всього світу

добавити на яндекс